+38 (067)  009-87-00
+38 (098)  967-444-5
+38 (0382)  705-712

Сірий колір в інтер'єрі

Сірий чудово доповнює будь-який інтер'єр, при цьому пом'якшуючи і вирівнюючи дію інших тонів. Можна сказати, що він не дуже хороший соліст, але в хорі грає чудово.

Загальні характеристики кольору.

Ключові значення і символіка: сумовитий, нудний, гнітючий, депресивний; інформованість, розсудливість, реалізм, поєднання протилежностей;  страх втрати, меланхолія, хвороба, сум, депресія.
Сірий колір поєднує в собі протилежні якості чорного і білого, отже, відчуває себе непотрібним і чужим і ніколи не стане першим (оскільки у нього немає до цього внутрішнього прагнення). Єдина мета - стабільність і гармонія (через виснаженість і втому). Сірий колір вважається самотнім, так як живе на кордоні чорного і білого.

Люди, які віддають перевагу сірому кольору, не вірять, що емоції можуть щось вирішити, не вірять у щирість емоційних переживань; вважають, що емоції можна проявляти тільки в певних обставинах (але тільки не зараз). Звідси їх емоційна стриманість і, отже, виснаження.
Сірий колір завжди стабілізує процеси навколо, але завжди виглядає роздвоєним, завжди почувається погано.
У негативному значенні кольору для нього ніколи немає майбутнього - він старий, хворий, нікому не потрібний, йому завжди чогось не вистачає. У своєму позитивному значенні сірий колір  впевнений, що кращі часи - попереду, але нічого для цього не робить.
У міфології та мистецтві сірий колір використовується мало.
Якщо сірий колір переважає в одязі - людині властиво прагнення знайти ідеальні почуття, відчуття (позитивні почуття, що дають внутрішню гармонію і відпочинок). Цей колір дає силу тому, хто слабкий і вразливий. Одяг дає можливість бути вільним і добре заспокоює нерви. Як правило, такий колір надягають при нервовому виснаженні.
Сірий - колір цивілізації, в природі його практично не існує. Як правило, він асоціюється з чимось безнадійно холодним: з металом, бетоном, гранітом. У цьому кольорі традиційно представляється урбаністичне майбутнє з його сірими пейзажами і людьми.

Сірий колір в інтер'єрі

Використання сірого кольору в інтер'єрі - це нова модна тенденція. Довгий час вважалося, що він занадто похмурий, буденний для того, щоб бути основним. Сірі деталі - непомітні і не зупиняють погляд. У сучасному ж дизайні цей колір використовують дуже широко.

Сірий чудово доповнює будь-який інтер'єр, при цьому пом'якшуючи і вирівнюючи дію інших тонів. Можна сказати, що він не дуже хороший соліст, але в хорі грає чудово.

Сірий - це змішування білого і чорного, неба і землі, тому йому притаманна неоднозначність, загадковість. Попелясті шпалери підійдуть і до червоних, і до синіх меблів, виділяючи і підкреслюючи їх переваги. Дорогі матеріали сірого кольору здаються ще ціннішими, і навіть простим поверхням він додає благородства і вишуканості.

Але будьте більш прихильні до сірого кольору - не такий вже він нудний і холодний. Він має незліченну кількість відтінків, від сталевого до перлинно-сірого, що дозволяє додати інтер'єру потрібний стиль і атмосферу.
У сучасному дизайні сірий колір використовується
дуже широко. Дизайнери вдаються до нього в тих проектах, де акцент робиться на дизайн, крій і архітектуру. В якості нейтрального фону він ідеальний для інтер'єрів, вирішених у стилі мінімалізму. Він не відволікає уваги від фактури і змісту предмета, підкреслює достоїнство і благородство матеріалів.

Неминучий сірий колірі в інтер'єрах з індустріальною естетикою. Необроблені бетонні стіни, незамасковані труби комунікацій, залишки колишнього виробництва лише підсилюють відчуття від елегантності та вишуканості дорогих дизайнерських меблів.

Сірий також служить чудовою основою для будь-яких колірних акцентів, збільшуючи їх яскравість і виявляючи насиченість. Окремі предмети меблів і кольорові аксесуари набувають особливої виразності на нейтральному сірому фоні. Для демонстрації же творів мистецтва сірий просто незамінний.
Інтелігентний, благородний, елегантний, витончений, вишуканий - сірий колір у всьому різномаїтті своїх відтінків підходить для вирішення будь-яких поставлених дизайнером завдань. Сам по собі або в поєднанні з іншими кольорами - він прикрасить будь-який інтер'єр, підкреслить його переваги, створить необхідний фон і посилить ко
лірні поєднання.Кухня

Світло-сірий кахель доречний в кухні - він підкреслює акуратність і охайність господарів.
Вітальня

Красиві відтінки сірого кольору допомагають додати інтер'єру спокійну елегантність і затишок, які так необхідні для вітальні. При використанні сірої палітри тон в тон в домі створюється відчуття заспокоєння. Часто, виглядаючи консервативним, сірий колір при використанні в інтер'єрі створює яскравий, витончений вид.
Витончені відтінки, такі як сірий, бежевий і білий, як правило, є найбільш практичними при використанні в оформленні інтер'єрів. А яскраві кольори можна привнести за допомогою аксесуарів, наприклад, подушок, фіранок, художніх творів.
Спальня
Світло-сірі і перлинні відтінки сіро
го можуть стати гідною прикрасою комфортної спальні, повної текстилю та численних дрібничок. До того ж, сірий сприяє створенню стану заспокоєння та релаксації.
Дитяча
Світло-сірий заспокоїть і тіло, і душу, створить відчуття спокою, свободи - адже він ближче до білого. Темно-сірий уособлює собою боротьбу розуму з безпричинною тривогою, чинить тиск. Будь-який відтінок сірого знижує активність, а темний сірий колір навіє думки про хворобу, нудьгу, пасивність. Тому в дитячій не рекомендується використовувати сірі кольори. Винятком є гіпер-активна дитина - в даному випадку основним кольором виберіть нейтральний відтінок, а більш кольоровими і насиченими елементами розподіліть зони.

Кабінет
Консервативний і інтелігентний сірий колір підходить для оформлення кабінетів, яким він надає ділову і дещо урочисту атмосферу. Також для кабінетів дуже добре підходять сталевий і димчастий - це відтінки зрілості.
Він ні до чого не зобов'язує, дотримується повний нейтралітет, завжди готовий підіграти іншому кольору, прийнявши його відблиск, м'яко і тактовно підкресливши його достоїнства.


Порада:
Сірий колір дуже добре гармонує з усіма іншими. Він не теплий і не холодний - він універсальний. Однак його занадто велика кількість тхне офіціозом, тому використовуйте сірий помірно. Зауважте, що темно-сірий може також пригнічувати, як темно-синій!
Нейтральна палітра може допомогти вам сконцентруватися на власних почуттях. Пам'ятайте: «вибирайте свій колір, змінюйте своє життя».

Розробка сайту:  РА "Рекламіст"
Учасник проекту: uaBiznes.info
Адреса: вул. Проскурівського підпілля, 165а.
Відділення продажу - вул. Свободи, 14 Тел.(067) 381 47 22