+38 (067)  009-87-00
+38 (098)  967-444-5
+38 (0382)  705-712

Натуральні засоби для прибирання будинку

В останні роки люди замислюються все більше і більше з приводу засобів, якими вони користуються під час прибирання будинку.

Перед багатьма стоїть вибір між хімічними препаратами -  щоб було чисто, і натуральними - щоб було безпечно. Виявляється, все прекрасно можна поєднати. Багато натуральних засобів чудесно впораються з прибиранням, забезпечуючи і бездоганну чистоту, і безпеку.

Чим мити підлогу 

Суміш оцту, води, медичного спирту та ефірного масла допоможе створити приголомшливий засіб для миття підлоги.

Чим видалити пляму на килимах

Величезна пляма на світлому килимі здатна довести господиню до передінфарктного стану. На щастя, є натуральні засоби, які допоможуть вирішити проблему. Для цього знадобляться окріп (1,5л) перекис водню (50 мл), оцет (1.5 ст.л.), засіб для миття посуду (1,5 ст.л.) і кілька крапель ефірної олії.

Як видалити пляму на килимах

Простий засіб, що складається всього лише з оцту і води (1: 2), дивним чином видалить всі плями на килимі. Весь секрет криється в прасці. Через пульверизатор на забруднене місце наноситься суміш, накривається вологою ганчіркою і прасується гарячою праскою секунд 30. Якщо потрібно, то можна процедуру повторити.

Чим витирати монітор

Монітор досить швидко незрозуміло звідки покривається плямами і пилом. Суміш дистильованої води та оцту, нанесена на серветку з мікрофібри, швидко вирішить проблему.

Чим мити кухню

Розприскувати токсичні засоби по дому у більшості господинь немає ніякого бажання. От тільки хочеться добитися чистоти, особливо на кухні. Небезпечним препаратам є альтернатива, тим більше, що складові завжди під рукою. Це сода і оцет.

Чим протирати стільниці на кухні

Знадобиться два пульверизатора: в одному 3% перекис водню, у другому - оцет. Спершу на поверхню стільниці потрібно поприскати перекисом, потім оцтом. Не виживуть навіть збудники сальмонельозу.

Чим мити дошку для обробки продуктів

Суху чисту ганчірку змочити в кокосовій олії і протерти нею дану дошку. Вона не просто стане чистою, а ще й придбає вигляд нової.

Чим мити душ

Щоб видалити бруд, наліт і всілякі грибки з бактеріями, знадобиться універсальний засіб. Для його виготовлення потрібні  бура (2 ч.л.), господарське мило (1 ч.л.), оцет (150 мл), масло чайного дерева (10 крапель) і гаряча вода (300 мл).

Чим мити ванну

Якщо на половинку розрізаного грейпфрута нанести дрібно змелену сіль або соду і потерти нею ванну, то результат вразить навіть найвимогливіших господинь. Крім чистоти, вона ще й пахнути буде смачно.

Чим мити вікна

Для миття вікон чудово підійде суміш з медичного спирту, нашатирного спирту і води. А якщо згадати старий дідівський спосіб їх протирання газетою, то вони ще й сліпуче засяють.
 

Розробка сайту:  РА "Рекламіст"
Учасник проекту: uaBiznes.info
Адреса: вул. Проскурівського підпілля, 165а.
Відділення продажу - вул. Свободи, 14 Тел.(067) 381 47 22