+38 (067)  009-87-00
+38 (098)  967-444-5
+38 (0382)  705-712

Модні тенденції мебелі у 2015 році

Багато покупців і продавців цікавляться, що буде модним в новому 2015 році.

Багато міжнародних виставок активно обговорюють тенденції на меблевому ринку, підводять підсумки і прогнозують, що меблі 2015 будуть відрізнятися своєю ексклюзивністю, екологічністю, природністю, функціональністю і будуть оформлені в мінімалістичному стилі. Розглянемо більш докладно моду і тенденції на меблі у 2015 році.

Модні кольори і матеріали для меблів 2015

Не виходять з моди білий і чорний кольори для меблів. А в 2015 вони набувають нової пікантності. Для світлих приміщень дизайнери пропонують купувати меблі колір слонової кістки, світло-бежевий або кремовий, оскільки всі вони є доречними в інтер'єрах, модних у 2015. Використовувати чорний колір доведеться помірно, рівно настільки, наскільки слід виділити світлі елементи і не приглушити загальну обстановку в приміщенні.

В цілому колірна гамма меблів 2015 дуже багатогранна. Яскраві кольори чергуються з темними. Сірий і коричневий пожвавлюються помаранчевим, червоним і зеленим. Особливо модний колір меблів 2015 - блакитний та синій.
Що ж стосується матеріалів, з яких виготовляють меблі, то в моді натуральні матеріали, найчастіше -  дерево (дуб, вишня, кедр). А щоб підкреслити красу і розкіш, використовують метали теплих відтінків (бронза, латунь). Тканини, якими оббивають меблі, повинні виглядати теж розкішно. Перевагу мають  жаккард, парча, мережива, шкіра, шовк.

Стилістика меблів у 2015 році


Помітно, що нові колекції меблів 2015 все частіше декоруються квітковими мотивами, хитромудрим орнаментом з яскравими відтінками. Екстравагантна анімалістка і фольклор в стилістичному оформленні меблів нині в моді.

Тенденції в моді м'яких меблів 2015 для вітальні та спальні


М'які меблі 2015 більш функціональні. Так, дивани, крім своєї ролі, мають но
ві можливості. А все завдяки вбудованим барним поличкам і додатковим тумбочкам. Комплекти меблів для віталень тепер включають в себе не тільки диван і крісла, але і столи та тумби, які створені в одному стилі. Цього року очікується бум на новинки меблів - безформні дивани та крісла, оскільки вони цікаво виглядають в інтер'єрі і в них надзвичайно зручно.

Тенденції в моді - корпусні меблі 2015

Що ж стосується корпусних меблів 2015, то її обов'язкова властивість - поділ на складові частини. Якщо полиц

і - то вони повинні бути відкритими або із заскленими прозорими і непрозорими секціями. Всі меблі повинні бути в одному стилі та з одного матеріалу. Вже модні і все ще на піку популярності - шафи-купе - дуже функціональні і красиві.


Т
енденції в моді меблі для кухні 2015


 Меблі для кухні в 2015 році такі ж функціональні, красиві і дорогі. Її форми, шафи й полиці полегшені. А якщо звернути увагу на каталоги меблів 2015, то можна помітити, що в комплектах немає більше огрядних тумб і пеналів, полички тепер не закриваються, максимум що використовується - це скло.

 

 

Розробка сайту:  РА "Рекламіст"
Учасник проекту: uaBiznes.info
Адреса: вул. Проскурівського підпілля, 165а.
Відділення продажу - вул. Свободи, 14 Тел.(067) 381 47 22