+38 (067)  009-87-00
+38 (098)  967-444-5
+38 (0382)  705-712

Дизайн ванн в 2015 році

Пропонуємо познайомитися з дивовижними тенденціями, що стосуються дизайну ванних кімнат.

Як і раніше, популярними залишаються сіра кольорова гама, окремостоячі ванни, просторі душові кабіни та ресурсозберігаючі технології. Але з'являються чотири основних напрямки, в рамках яких і будуть оформлятися інтер'єри ванних кімнат.

Ванни в азіатському стилі

Життя стає все складнішим, все божевільнішим, і людина починає шукати місце, яке б допомогло їй відновитися, відпочити і наповнитися енергією. Ось тому такими популярними стають домашні спа-ванни, які практично ідеально справляються з покладеними на них завданнями.

Отже, доводиться звертати увагу на інтер'єр в азіатському стилі. Оформлені під впливом китайських і японських традиційних елементів, вони легко відтворюють унікальну атмосферу спа.

Природність і надійність

Говорячи про ванні кімнати зі спокійною природною атмосферою, можна відзначити еко-тенденцію, очікувану в дизайнах ванн в 2015. Природні матеріали, такі як дерево і бамбук, додадуть тепло. Як і раніше, при оформленні інтер'єру ванн будуть віддавати перевагу білій, сірій та іншій нейтральній колірній гамі. Приголомшливо буде виглядати жива стіна. Більш простий варіант - живі кімнатні квіти, які повністю змінять атмосферу.

Якщо вертикальні сади, які вимагають великих зусиль по догляду, здаються надмірністю, то можна просто облаштувати ванну з видом на сад. Неймовірно пощастило тим, чий будинок оточений пишною зеленню, що заглядає прямо у вікна. Не важливо, який стиль буде обраний для інтер'єру, зелень органічно впишеться в будь-який.

LED освітлення

Освітлення відіграє важливу роль в будь-якому інтер'єрі, формуючи остаточний вигляд і атмосферу кімнати. Для освітлення у ванній кімнаті характерно, що основна маса світильників вбудована в стіни, тому поміняти їх буде складно без серйозного ремонту. Отже, модні тенденції - це не найголовніший критерій, за яким вибирають світильники для ванної. Світильники LED, безумовно, мають свої переваги і при загальному, і при акцентному освітленні. І свою актуальність вони не втрачають, оскільки легко вписуються в будь-який стиль. Вони безпечні, легко поєднуються з іншим видом освітлення, економічні.

Теплі підлоги

Зими бувають різні, в останні роки вони радують раптовими різкими похолоданнями. А якщо врахувати, що зимові холодні дні тягнуться довше, то, безумовно, потрібно подбати про тепло. Для цього найкраще встановити теплі підлоги, які стають просто «мастхевом» для сучасних ванн. Тепер не доведеться після гарячої ванни босими ногами бігати по холодній плитковій підлозі.


Розробка сайту:  РА "Рекламіст"
Учасник проекту: uaBiznes.info
Адреса: вул. Проскурівського підпілля, 165а.
Відділення продажу - вул. Свободи, 14 Тел.(067) 381 47 22