+38 (067)  009-87-00
+38 (098)  967-444-5
+38 (0382)  705-712

Дизайн інтер'єру вітальні в французьком стилі

Вітальня, що нагадує палацГоворячи про французький  стиль  в інтер'єрі, зазвичай ми маємо на увазі безліч його різновидів: тут і безтурботне кантрі, що  іменується Провансом, і міське ретро, проте сьогодні мова піде про палацовий  французький стиль  - символ розкоші і, можливо, навіть надмірності, але саме тому такий елегантний і шикарний. Отже, сьогодні наша добірка присвячена інтер'єру вітальні в французькому стилі.

Неправда, що велика кількість декору - обов'язково без смаку. Навпаки, грамотно створені майстром декоративні елементи, якими рясніє французький стиль - це витвори мистецтва, цінні й витончені. Вони радують око і створюють необхідну атмосферу у вітальні. Хочете відчути себе особою королівської крові? - Вітальня Miro і подібне їй умеблювання підійде вам ідеально.

Велика кількість декоративних елементів і ненависних мінімалістам прикрас  компенсується у французькому стилі стриманістю кольору: ви не побачите тут кричущої строкатості, тільки приглушені пастельні тони, натуральні відтінки і, звичайно ж, натуральні матеріали.

Велика кількість драпіровок і текстильна оббивка меблів - також характерний елемент французького стилю.

Вітальня в французькому стилі виглядає дорого і розкішно, в основному,  завдяки великій кількості елементів дуже тонкої роботи: ліпнина, золочені рами картин і дзеркал, різьблені ніжки меблів.

У наш час у всі стилі проникла так звана імітація: ми можемо замінити справжню гіпсову ліпнину на дешевий аналог з пінопласту, позолоту - на фарбу з ефектом металік, оббивку меблів - на менш дорогий аналог.

Теоретично, вітальню у французькому стилі можна зробити зовсім недорогою, але питання в тому, чи задовольнить така імітація амбіції власника? Чи варто розмінюватися на підробку?
Оформлюючи вітальню в французькому стилі, не варто забувати, що ми створюємо цей інтер'єр, в першу чергу, для своїх гостей. А це означає, що у вашому будинку повинно бути затишно тим, хто прийшов до вас у гості.

 


 

Розробка сайту:  РА "Рекламіст"
Учасник проекту: uaBiznes.info
Адреса: вул. Проскурівського підпілля, 165а.
Відділення продажу - вул. Свободи, 14 Тел.(067) 381 47 22